členové kapely

Jana Veselá - zpěv, vokály
Pavel Šimberský- piano, vokály
Hana Přeučilová - zobcová flétna, vokály
Martin Štec - basová kytara, vokály
Zdeněk Votava -   bicí 
Hana Drobná - web design, vokály

Jan Veselý

V roce 1983 dokončil Lidovou konzervatoř KKS v Ústí nad Labem v instrumentálním oboru na kytaru. Hrál na kytaru v orchestru Bonit a jako studiový hráč v Českém rozhlasu v Ústí nad Labem. Po roce 1989 angažmá v Holandsku a Belgii v Show orchestru. Časté výjezdy do Německa a angažmá v muzikálovém orchestru a v jazzovém triu ( Španělsko, Itálie, Francie, Malta ). Po návratu se přestěhoval do LT začal vyučovat v ZUŠ. Účinkoval s Big bandem CL a nyní se plně věnuje výuce. Pořádal kytarové semináře v Chorvatsku s L. Andrštem a dalšími špičkovými kytaristy. Složil hudbu k několika krátkým filmům a divadelním hrám. Vydal CD Jamsession 1 a Jamsession 2 určené jako pomůcka k improvizaci, učebnici improvizace" Kouzlo improvizace" . Vydal také Jazzové Standardy 1, které jsou pomůckou k výuce na kytaru, klávesy, dechové nástroje v C hlase, Bb hlase, Eb hlase a v basovém klíči. Napsal učebnici pro klasickou kytaru a vydal autorské CD Cesta za světlem.

Vyučuje hru na kytaru a hudební teorii. Píše výukové hudební publikace. Lektoruje hudební semináře zaměřené na hudební teorii, aranžování a improvizaci. Aranžuje pro různá hudební tělesa, od symfonického orchestru po orchestry různých žánrů a menší skupiny. Vytváří aranže, píše texty a hraje na kytary se skupinou Dynamis.


Jana Veselá

Pěvecké zkušenosti nabývala v hudebních skupinách hrající různé žánry (pop - rock - blues - jazz - swing) (Jazzový Big Band). Zde vystupovala společně s předními interprety naší hudební scény.


Martin Štec

 Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor baskytara. Autor hudby k cyklu Vysílá Britannica, divadelní hudby Variace na Strindberga a Kočka na kolejích. Zpěvák, textař, skladatel a leader skupiny TREVOR BLANCHET, člen skupiny VLTAVA. Spolupracoval s Marií Rottrovou,  skupinami Dan Kohout Band, M.Singers, Žlab, Vosí Hnízdo, Big Band Trumpets, Janis Joplin revivals, Lenny Kravitz revival, Benefit, Komplett, Brokky Františka Kanečka, Ivan Hlas, Jana Lota, Luboš Pospíšil a dalšími.Zdeněk Votava

Od 10 let začal chodit do LŠU na hodiny klarinetu, později i na bicí.  5 let jsem hrál v žákovském Big Bandu. Nyní hraje ve chválící skupině KS Děčín, s českolipskou křesťanskou skupinou Proti proudu30 a občas hostuje v AC Most a Děčín.


Pavel Šimberský

Vyrůstal v hudební rodině (otec kapelník) a na konzervatoř byl přijat v roce 1986 mj. díky důkladné přípravě pana učitele Maršálka, který ho zasvětil i do tajů harmonie. Studoval v Teplicích obor bicí nástroje a později klavír, hrál ve studentských souborech, ale také se Severočeskou filharmonií. V letech 1992 - 2001 vyučoval na litoměřické hudební škole, poté činnost přerušil a po učitelské zkušenosti v severním Irsku se vrací v roce 2004 zpět do zdejší ZUŠ, kde působí dodnes. Ve své praxi se zaměřuje na interaktivní výuku, souhru, "jamování", vlastní aranže, přičemž nechává prostor žákům ke svému projevu a improvizaci. Spolupracuje s ostatními kolegy. Připravuje žáky na konzervatoř, účastní se s nimi soutěží a jako klavírní korepetitor doprovázel kromě mnoha sólistů (dechové nástroje, zpěv) rovněž na třech celostátních kláních (1995 s absolutním vítězem soutěže). Je absolventem Czech Jazz workshopu 2011 a několika seminářů vyučovatelské praxe. Kromě vážné hudby se věnuje i jiným žánrům (rock, blues, jazz).


Hana Přeučilová

Vyučuje hru na zobcovou flétnu, hru na flétnu a přípravnou hudební výchovu. Vystudovala gymnázium v Litoměřicích a konzervatoř v Teplicích (obor flétna u prof. Evy Ševčíkové). Další absolvované metodické kurzy: Letní flétnové kurzy v Jičíně (prof. František Malotín), Letní škola staré hudby v Prachaticích a První víkendová škola hry na zobcovou flétnu (Mgr. Jan Kvapil). V ZUŠ Litoměřice pracuje od roku 1995. Žáky vede k sólové a komorní hře, zapojuje je do soutěží a koncertů v našem městě i okolí, stávají se členy orchestrů ZUŠ. Hudební praxe: Dechový orchestr Lovosice, Dechová harmonie Štětí, svatební obřady, koncerty učitelů, příležitostně spolupracuje s pěveckými sbory ...