členové kapely

Jan Veselý 
 aranže, texty, elektrická kytara
Jana Veselá 
zpěv
Pavel Šimberský
piano, vokály
Hana Přeučilová 
příčná flétna, vokály
Zdeněk Votava 
bicí 
Martin Trtek 
doprovodná kytara
Jiří Kanda
basová kytara  
Martina Pyšná
 saxofon, příčná flétna, vokály

Jan Veselý

Kytarovou praxi získal ve skupinách s rockovým a poprockovým zaměřením, ve velkých orchestrech a jazzových Big bandech. Po roce 1989 hrál v orchestrech a skupinách v Holandsku, Belgii a Německu. Další angažmá absolvoval na zámořských lodích jako hráč v muzikálovém orchestru a jazz triu. Více jak 20 let se věnuje lektorské a pedagogické činnosti. V současné době je také pedagogem na ZUŠ v Litoměřicích. Vydal několik publikací zaměřených na kytarovou hru a improvizaci. Ve volných chvílích poslouchá progresivní rock, blues, jazz, klasickou hudbu. Rád tráví čas v přírodě a poznává nové destinace. 

Pořádal kytarové workshopy s Lubošem Andrštem, Stanislavem Jelínkem, Janem Kyselou, Vladimírem Švandou a Vladimírem Gumou Kulhánkem. Z těchto seminářů později vzešli skvělí hráči.

Na současných workshopech, spolu s kytaristou Ludvíkem Kulichem, lektorují improvizaci, doprovodnou kytaru a band coaching.


Jana Veselá

Pěvecké zkušenosti nabývala v hudebních skupinách hrající různé žánry (pop - rock - blues - jazz - swing) (Jazzový Big Band). Zde vystupovala společně s předními interprety naší hudební scény.


Zdeněk Votava

Od 10 let jsem začal chodit do LŠU na hodiny klarinetu a později i na bicí. 5 let jsem hrál v žákovském Big Bandu. Nyní hraji ve chválící skupině Nadosah ve svobodném evangelikálním sboru ICHTHYS v Litoměřicích, s českolipskou křesťanskou skupinou Proti proudu30 a se skupinou Citová Záležitost. Hudbou jsem ovlivněn už od dětství, kdy mě uchvátil klavír u babičky, u kterého jsem rád jako malý sedával a taky doma hodně často zněla reprodukovaná hudba z desek a magnetofonů. K mým oblíbeným hudebníkům patří kapela Dire Straits, Mark Knopfler, Sting, Bryan Adams, Pink Floyd a z bubeníků Vinnie Colaiuta, Steve Copeland, Mike Portnoy


Pavel Šimberský

Vyrůstal v hudební rodině (otec kapelník) a na konzervatoř byl přijat v roce 1986 mj. díky důkladné přípravě pana učitele Maršálka, který ho zasvětil i do tajů harmonie. Studoval v Teplicích obor bicí nástroje a později klavír, hrál ve studentských souborech, ale také se Severočeskou filharmonií. V letech 1992 - 2001 vyučoval na litoměřické hudební škole, poté činnost přerušil a po učitelské zkušenosti v severním Irsku se vrací v roce 2004 zpět do zdejší ZUŠ, kde působí dodnes. Ve své praxi se zaměřuje na interaktivní výuku, souhru, "jamování", vlastní aranže, přičemž nechává prostor žákům ke svému projevu a improvizaci. Spolupracuje s ostatními kolegy. Připravuje žáky na konzervatoř, účastní se s nimi soutěží a jako klavírní korepetitor doprovázel kromě mnoha sólistů (dechové nástroje, zpěv) rovněž na třech celostátních kláních (1995 s absolutním vítězem soutěže). Je absolventem Czech Jazz workshopu 2011 a několika seminářů vyučovatelské praxe. Kromě vážné hudby se věnuje i jiným žánrům (rock, blues, jazz).


Hana Přeučilová

Vyučuje hru na zobcovou flétnu, hru na flétnu a přípravnou hudební výchovu. Vystudovala gymnázium v Litoměřicích a konzervatoř v Teplicích (obor flétna u prof. Evy Ševčíkové). Další absolvované metodické kurzy: Letní flétnové kurzy v Jičíně (prof. František Malotín), Letní škola staré hudby v Prachaticích a První víkendová škola hry na zobcovou flétnu (Mgr. Jan Kvapil). V ZUŠ Litoměřice pracuje od roku 1995. Žáky vede k sólové a komorní hře, zapojuje je do soutěží a koncertů v našem městě i okolí, stávají se členy orchestrů ZUŠ. Hudební praxe: Dechový orchestr Lovosice, Dechová harmonie Štětí, svatební obřady, koncerty učitelů, příležitostně spolupracuje s pěveckými sbory ...


Martina Kandová

Hudbě se věnuje již od svých od 5ti let - v té době začala chodit do přípravky dívčího pěveckého sboru Puellae cantanes, jejíž členkou je doposud, dále zpívá v komorním sboru Syrinx a sboru Singing Friends. Již od 1. třídy ZŠ hraje ha zobcové flétny, 2 roky se učila hře na klávesy a poté vyměnila klávesy za hraní na příčnou flétnu. V době působení v orchestrech při ZUŠ Litoměřice si na vyšším gymnáziu přibrala ještě hru na alt saxofon. Přestože je hudba její velkou vášní, r. 2020 dostudovala 1. LF UK a od listopadu 2020 pracuje na plný úvazek jako lékařka. 


Martin Trtek

Nadšený mladý kytarista a hudebník. Ještě stále chodí na zuš v Litoměřicích a svůj volný čas tráví ve škole na gymnáziu nebo odpoledne někde venku. Mezi jeho zájmy patří silniční cyklistika, filmy, auta, Marvel Universe a hudba. A z vlastností - rád rozesmává ostatní. 


Jiří Kanda

Hrát na hudební nástroj začal již v 10 letech, kdy odchodil prvních pár let v Litoměřické zušce na klasickou kytaru. Ta ho však úplně nechytla a v 15 letech se rozhodl, že vyzkouší hru na basovou kytaru. V ZUŠ absolvoval na baskytaru v roce 2018. Po celou dobu studia hrál v zušce s kapelou Schizzo Band, kterou vedl Jan Veselý. Mimo kapelu se věnuje magisterskému studiu na ČVUT a sportu.